Sprzęt medyczny | Sklep medyczny | Wypożyczalnia

Wszystko o rehabilitacji

Sklep Medyczny Euromed współpracuje z czołowymi producentami i dystrybutorami sprzętu ortopedycznego na polskim rynku.

Wózki - pojazdy elektryczne

Głównym producentem oferowanych przez nas wózków jest firma Vermeiren. W zakresie pojazdów elektrycznych współpracujemy również z firmą MDH i Meyra.​

Wypożyczalnia

Wypożyczalnia sprzętu oferuje szeroki wybór sprzętu na bezterminowe okresy wypożyczenia. Najliczniejszą gałęzią wypożyczalni są łózka ortopedyczne.

Łóżka medyczne

Czołowym dostawcą oferowanych przez nas łóżek rehabilitacyjnych jest firma Prometal, producent łóżek Elbur.

SkLEP MEDYCZNY W CENTRUM POZNANIA

Wózki-pojazdy Wypożyczalnia Łóżka

Jesteśmy firmą działającą w branży medycznej od 2006 roku. Nasze doświadczenie i zaufanie naszych klientów zowocowało uzyskaniem, dwukrotnie Certyfikatu Grand Prix Wielkopolski, Regionalnego Konkursu Jakości.

Refundacja i dofinansowania na sprzęt medyczny.

Refundacje z Narodowego Funduszu Zdrowia,  Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

ZAJRZYJ DO NASZEGO SKLEPU.

Wizyta w naszym sklepie będzie dla Państwa spotkaniem z dobrym znajomym , do którego w razie potrzeby zawsze można się zwrócić o pomoc, ponieważ praca którą wykonujemy wynika z chęci niesienia pomocy innym.

Euromed Team

Sklep medyczny EUROMED

Nasza oferta

Czołowi producenci sprzętu ortopedycznego

Współpracujemy z czołowymi producentami i dystrybutorami sprzętu ortopedycznego na polskim rynku. W zakresie pomocy ortopedycznych są to firmy: Akces Med, Aston, Antar, Prometal, MDH, Meyra, Vermeiren.

Pełne zaopatrzenie na miejscu

Nasz sklep jest jednym z najlepiej zaopatrzonych sklepów medycznych w Poznaniu. W stałej ekspozycji posiadamy łóżka ortopedyczne, wózki elektryczne oraz podnośniki. Większość oferowanego asortymentu dostępna jest „od ręki”. W przypadku braku towaru odpowiadającego oczekiwaniom naszych klientów możemy ściągnąć dany produkt na zamówienie.

Osoby z inkontynencją

Jedną z czołowych dziedzin naszej działalności jest sprzedaż środków pomocniczych dla osób z inkontynencją. W zakresie materiałów chłonnych jaki i kosmetyków do pielęgnacji oferujemy produkty Seni oraz Hartmann. W zakresie cewników produkty firmy Rusch, Unomedical, Rochester.

"Miękka ortopedia"

W naszym sklepie znajdziecie również Państwo ofertę tzw. miękkiej ortopedii (stabilizatory, ortezy, pasy, sznurówki), najlepszych firm na rynku: Reh4Mat, Otto Bock, OPPO, Stanley, MDH.

Sprzęt używany

Aby sprostać kryteriom polskiego rynku, by zakup kosztownego sprzętu nie był luksusem, oferujemy także sprzęt używany, którego stan i funkcjonalność nie odbiega od nowego, a cena jest wielokrotnie niższa.

Umowa z Narodowym Funduszem Zdrowia

Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na realizację zleceń w zakresie zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze.

Transport i gwarancja

Przy zakupie produktów o dużym rozmiarze gwarantujemy usługę transportową włącznie z wniesieniem towaru do domu i złożeniem go. Gwarancja udzielana przez Euromed zapewnia pełne bezpieczeństwo po zakupie i chroni prawa konsumenckie.

Artykuły przeciwżylakowe

Prowadzimy również sprzedaż artykułów przeciwżylakowych renomowanej firmy Sigvaris.

Grupy produktów dostępnych w naszym sklepie w ciągłej sprzedaży:

EUROMED POLECA:

 • wózki inwalidzkie
 • baloniki, podpórki, chodziki
 • kule, laski
 • łóżka ortopedyczne, łóżka rehabilitacyjne
 • ortezy, stabilizatory
 • sznurówki, pasy
 • wkładki ortopedyczne
 • pomoce sanitarne
 • materace przeciwodleżynowe
 • poduszki przeciwodleżynowe i ortopedyczne
 • ciśnieniomierze, inhalatory, ssaki
 • taśmy, piłki rehabilitacyjne
 • pieluchomajtki, podkłady
 • cewniki i worki urologiczne
 • rajstopy przeciwżylakowe

Sprzęt zamawiany indywidualnie:

 • pionizatory
 • wózki aktywne, wózki dziecięce

Sklep medyczny EUROMED Poznań

Osoby niepełnosprawne lub przewlekle chore i leżące często muszą korzystać ze specjalistycznego sprzętu medycznego. W wielu przypadkach urządzenia rehabilitacyjne umożliwiają im normalne funkcjonowanie i dodatkowo ułatwiają pracę opiekunom, w tym rodzinie zajmującej się chorym. Ponieważ jakość wykonania akcesoriów oraz funkcjonalność mają kluczowe znaczenie, nasz sklep ortopedyczny z Poznania przygotował dla Państwa profesjonalną ofertę. Sprzedajemy wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Proponujemy między innymi:
 • funkcjonalne i lekkie wózki inwalidzkie (również z napędem elektrycznym),
 • łóżko rehabilitacyjne oraz szpitalne,
 • kule ortopedyczne.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego jest dla wielu osób ogromnym wyzwaniem finansowym. Z tego powodu oferujemy swoją pomoc w uzyskaniu niezbędnych środków. W naszym sklepie ortopedycznym, mieszczącym się na poznańskich Garbarach, mogą Państwo wspomóc się pełną refundacją lub dofinansowaniem z:
 • Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ),
 • Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie (MOPR),
 • Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie (PCPR).

Nowoczesny sprzęt medyczny i ortopedyczny – wypożyczalnia Poznań Garbary

Starając się sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, przygotowaliśmy również specjalną ofertę wynajmu urządzeń dedykowanych między innymi osobom niepełnosprawnym. Umowa wypożyczenia może być nawet bezterminowa i w każdym przypadku gwarantujemy atrakcyjną cenę usługi. Oferta dotyczy między innymi kul ortopedycznych, łóżek szpitalnych oraz nowoczesnych wózków inwalidzkich. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i do kontaktu z naszymi pracownikami lub do osobistego odwiedzenia stacjonarnej siedziby sklepu. Zapewniamy kompleksowe wsparcie, w tym pomagamy w doborze łóżka, wózków rehabilitacyjnych i innych urządzeń do indywidualnych potrzeb. Proponujemy wyłącznie sprzęt sprawdzony, od najlepszych producentów, który charakteryzuje się dużą funkcjonalnością, prostotą obsługi oraz długą żywotnością.

Producenci i dystrybutorzy sprzętu medycznego:

O nas

Działamy w branży medycznej od 2006 roku. Nasze doświadczenie i zaufanie naszych klientów zaowocowało uzyskaniem, dwukrotnie Certyfikatu Grand Prix Wielkopolski, Regionalnego Konkursu Jakości.

Zatrudniony personel to grupa ludzi o szerokiej wiedzy związanej z tematem rehabilitacji i pomocy osobom z niepełnosprawnościami. Profesjonalna obsługa i zaangażowanie w realizację zlecenia jest w naszej firmie priorytetem. Życzliwość i wiedza naszych pracowników sprawi, że opieka nad chorym, powrót do sprawności, jak i poprawa życia pacjenta, będzie łatwiejsza i mniej problematyczna. Nasi wykwalifikowani pracownicy służą profesjonalną pomocą w wyborze i dopasowaniu indywidualnym, odpowiedniego sprzętu. Podpowiedzą również jakie są możliwości uzyskania dofinansowania za zakup potrzebnego zaopatrzenia. Zawsze posiadamy aktualne druki wniosków i zleceń potrzebnych do uzyskania refundacji.

Zapraszamy do naszego punktu w Poznaniu oraz w Górze

Kontakt - Poznań

Sklep MEDYCZNY

ul. Wenecjańska 4 (wejście od ul. Chwaliszewo)

61-101 Poznań

KONTAKT

tel./fax. 61 856 01 09

tel. 61 221 70 67

GODZINY OTWARCIA

PON-PT 09:00 – 17:00

ZNAJDZIESZ NAS NA
WŁaściciel:

DARIUSZ GARUS

PERSONEL:

JUSTYNA ŻUBEREK

Kontakt - Góra

Sklep MEDYCZNY (NOWY)

ul. Pl. Bolesława Chrobrego 25

56-200 Góra

KONTAKT

tel./fax. 65 614 10 11

tel. 508 223 796

GODZINY OTWARCIA

PON-PT 09:00 – 17:00

WŁaściciel:

MARLENA ŚWIĄTEK